Dobrze Jemy talerz warzyw

Zapraszamy do obejrzenia zapisu z kolejnego spotkania z naszymi ekspertami, które jest dedykowane wszystkim nauczycielom, którzy realizują program Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu.

Katarzyna Pieczyńska, dietetyczka i edukator kulinarny z 10 letnim stażem, opowiada, jak sprawić by dzieci jadły chętniej warzywa, co my dorośli możemy zrobić, żeby otwierać dzieci na nowe smaki i produkty.

Julia Antczak, koordynator programu Dobrze Jemy opowiada o tegorocznym zadaniu konkursowym, nagrodach i zasadach konkursu.

OBEJRZYJ WEBINAR

Wszystkich nowych użytkowników programu Dobrze Jemy zapraszam do zapoznania się z poprzednimi webinarami, szczególnie z webinarem pierwszym, w którym opowiadamy, jak korzystać z materiałów i jak prowadzić zajęcia.

Pierwszy webinar, jak prowadzić zajęcia i korzystać z materiałów Dobrze Jemy

OBEJRZYJ PIERWSZY WEBINAR

Obejrzyj wszystkie webinary w Strefie NAUCZYCIELA