Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nagraniem darmowego webinaru dla nauczycieli, który odbył się 8/10/2020 roku o godz. 18.30.

Podczas Webinaru Katarzyna Woźnicka– koordynator programu Dobrze Jemy, edukator kulinarny specjalista ds. żywienia człowieka i oceny żywności, członek World Public Health Nutrition Association oraz Katarzyna Pieczyńska- pomysłodawca programu Dobrze Jemy, dietetyk, edukator kulinarny, ekspert ds. żywienia dzieci i młodzieży Fundcji Szkoła na Widelcu poruszyły następujące kwestie:

• Na czym polega program Dobrze Jemy
  • Jak zaplanować jego realizację w ciągu roku szkolnego aby osiągnąć wymierne efekty edukacyjne
  • Do czego służą plakat osiągnięć i naklejki
  • Czy należy zrealizować wszystkie scenariusze w ciągu jednego roku szkolnego
  • Jak wybrać z propozycji scenariusza elementy do realizacji w szkolnej klasie
  • Dlaczego warto realizować zajęcia praktyczne w formie warsztatów kulinarnych
  • Jak zaplanować zajęcia praktyczne i je zorganizować
  • Gdzie szukać wsparcia do w realizacji zajęć praktycznych

obejrzyj webinar