Dziękujemy Wszystkim Partnerom, za pomoc w realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”.

 
Tefal to marka skierowana do ludzi nowoczesnych, ceniących sobie najwyższą jakość produktów i wygodę ich użytkowania. Tefal tworzy rozwiązania, dzięki którym dom staje się bardziej przyjaznym miejscem, a my możemy żyć zdrowo i celebrować czas spędzany w gronie rodziny i przyjaciół. Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, już od ponad 60 lat ułatwiamy życie ludziom na całym świecie! Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, tworzymy innowacyjne urządzenia zaprojektowane z myślą o każdym domu. Aby gotowanie stało się zdrowsze i prostsze, prasowanie krótsze i przyjemniejsze, a odkurzanie bardziej skuteczne. Tefal jest światowym numerem 1 w kategorii patelni, garnków i akcesoriów kuchennych. Zawdzięcza to nieustannej pracy nad innowacjami i rozwojem swoich produktów, tak aby jak najlepiej spełniały oczekiwania i wychodziły naprzeciw potrzebom konsumentów.

www.tefal.pl

 

Swedeponic Polska (marka Baziółka) to firma zajmująca się hydroponiczną uprawą świeżych ziół w doniczkach i dystrybucją ziół ciętych. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyła przez 20 lat funkcjonowania na polskim rynku, pozwoliła osiągnąć ugruntowaną pozycję w branży. W asortymencie firmy Klienci znajdą pełną gamę świeżych ziół – od tych najbardziej znanych i lubianych jak bazylia, pietruszka, kolendra, tymianek  czy mięta po bardziej wyszukane, jak choćby rukiew woda, czy bazylia tajska. Baziółka stawia na: wysoką jakość, dbanie o bezpieczeństwo i wyznaczanie trendów rynkowych.

www.baziolka.pl

Hortex to najlepsze owoce i warzywa. Perfekcja wykonania. Najwyższa jakość. Naturalność bez kompromisów. Oczywiście! Z tego Hortex słynie od lat! Jednak, aby powstały rzeczy naprawdę wyjątkowe potrzeba czegoś jeszcze… zaangażowania, wyobraźni i pasji tworzenia. Tylko tak można stworzyć produkty wyróżniające się wspaniałym smakiem! Tworzenie mrożonek, soków, nektarów i napojów o wyjątkowym smaku jest jak podróż w nieznane… Podróż w poszukiwaniu najlepszych owoców i warzyw, najsmaczniejszych odmian, nowych połączeń smakowych i kompozycji. Tak właśnie powstają nasze produkty – tajemnica ich smaku leży w zaangażowaniu. Hortex to wyjątkowy smak, który rodzi się z pasji! .Z pasji do owoców i warzyw oczywiście! Od lat pasjonuje nas wyszukiwanie i wybieranie tych najlepszych i tworzenie z nich wyjątkowych produktów! Bo pasja nadaje życiu smak!

www.hortex.pl

 Monini Monini to włoska firma rodzinna z ponad stuletnią tradycją i producent oliwy z oliwek e W manufakturze położonej w górach Umbrii, powstaje uznana oliwa extra vergine z pierwszego tłoczenia – oprócz klasycznej, także oliwa niefiltrowana, oliwa z upraw ekologicznych, szereg oliw aromatyzowanych np. czosnkiem czy bazylią, oliwy do smażenia czy pieczenia. Powstały z miłości do jedzenia asortyment Monini otwiera przed konsumentami świat nowych kulinarnych możliwości.

www.monini.pl/

  Food Lab Studio to największe wielofunkcyjne studio w Polsce. To miejsce stworzone przez profesjonalistów, pasjonatów dobrego jedzenia i specjalistów od organizacji eventów. Siłę zespołu stanowią marketingowcy, doświadczeni eventowcy, najlepsi kucharze oraz szefowie kuchni, którzy na co dzień współpracując twarzą niepowtarzalne dania i projekty.

www.foodlabstudio.pl

 

Restaurant Week to ogólnopolskie święto sceny restauracyjnej. Od pierwszej edycji, która odbyła się w 2014 roku, w wydarzeniu wzięło udział już ćwierć miliona Gości i ponad 400 Restauracji. Festiwal odbywa się w 13 regionach Polski, w których skład wchodzi 30 miast. W każdym z nich, dedykowani lokalni liderzy starannie selekcjonują czołowe Restauracje, z najlepszymi Szefami Kuchni, którzy przygotowują dedykowane, trzydaniowe doświadczenie restauracyjne w specjalnej cenie 49 zł. Komunikacja festiwalu odbywa się za pośrednictwem mediów patronackich, w tym największych serwisów horyzontalnych z grupy Agora oraz ośników outdoorowych. Restaurant Week na stałe współpracuje z Martini, Kroplą Delice oraz​ ​DPD.

Patroni honorowi:     
       
Patroni medialni :