Fartuszek dla dzieci prezent na dzien dziecka

Super prezent na dzień dziecka dla całej klasy

Mieliśmy od nauczycieli dużo zapytań w tej sprawie, dlatego też postanowiliśmy stworzyć ofertę fartuszków dla dzieci dla klas szkolnych. Taki fartuch to świetny prezent na Dzień Dziecka i z tą myślą powstała ta oferta.

Do wyboru są dwa modele faruszków. Jeden z nich, ten z Marchwianem, pozwala na WPISANIE IMIENIA dziecka specjalnym markerem do tkanin., dzięki temu mamy spersonalizowany fartuszek. Drugi wzór to marchewki z napisem odręcznym Dobrze Jemy ze Szkołą na widelcu (rysowniczki Zofii Różyckiej)

Co dla nas ważne, szczególnie w tych trudnych czasach, wybierając taki prezent, wspierasz działalność Fundacji Szkoła na Widelcu.

Do każdego zestawu klasowego fartuchów (powyżej 20 sztuk) dodajemy fartuch dla dorosłego GRATIS. Każdy kolejny fartuch dla osoby dorosłej jest już odrębnie płatny i kosztuje 40zł.

KOSZT DOSTAWY (do 60 sztuk) – 20 zł

Przy zamówieniu powyżej 60 szt W PREZENCIE 3 plakaty edukacyjne z oferty Fundacji Szkoła na Widelcu oraz DOSTAWA GRATIS.

Przy zamówieniu powyżej 100 szt W PREZENCIE 3 plakaty edukacyjne z oferty Fundacji Szkoła na Widelcu, KSIĄŻKA Smakologia (autorstwa Oli Woldańskiej-Płocińskiej)  oraz DOSTAWA GRATIS.

Czas realizacji zamówień jest zależny od ilośći chętnych szkół i klas. Ze względu na to, że zbieramy zamówienia fartuchów jako prezenty na dzień dziecka, to realizacja zamówień będzie w połowie maja. Oczywiście jeśli zbierzemy wcześniej więcej chętnych, zrealizujemy je już w kwietniu. Czym szybciej się Państwo zdecydują, tym szybciej my będziemy mogli zlecić szwalni szycie tych pięknych fartuszków.

Wymiary fartuszka – szer. 46,5 cm x dł. 60 cm

Wszystkie pytania oraz ZAMÓWIENIA należy przesyłać na mail: info@szkolanawidelcu.pl