Prace konkursowe

Dziękujemy wszystkim szkołom za wielkie zaangażowanie w IV edycję programu  w roku szkolnym 2020/2021. Program na ten moment został zawieszony.

ZOBACZ WYNIKI KONKURSU

Znajdź zgłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej, Dąbrowa Tarnowska

Liczba głosów: 100 (praca zakwalifikowała się do drugiego etapu)

Na tropie witamin. Warzywa i owoce mają swoje święto. To wskazuje nam, że są ważne, dlatego my świetliki ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tranowskiej wraz p. Małgorzatą Gawlik poświęcamy im dużo uwagi. Staramy się, aby towarzyszyły nam codziennie. Udział w tym programie rozbudził nasz apetyt. Dziłamy dalej!!! Warzywa i owoce to “bomby” witaminowe, które możemy spożywać przez cały rok w różnej postaci. Z nimi jest moc!!! My to już Wiemy!!!

By zagłosować podaj adres E-mail, a następnie potwierdź linkiem z otrzymanej wiadomości