Odżywiacie się dobrze?
Zachęćcie swoich kolegów i koleżanki, aby także dobrze jedli!
Przygotujcie klasowo pracę w dowolnej technice i wygrajcie super nagrody!

MIEJSCE I
Wielki finał programu ‚Dobrze jemy”

Warsztaty kulinarne w szkole z Fundacją Szkoła na Widelcu i Grzegorzem Łapanowskim.
Sprzęt kulinarny do prowadzenia warsztatów kulinarnych marki Tefal (Tefal Cuisine Companion, wyciskarka wolnoobrotowa, chopery ręczne, zestawy małych deseczek).
Mrożone owoce i warzywa marki Hortex do wykorzystania na warsztatach kulinarnych i w szkolnej stołówce.
Świeże zioła od Baziółki, na parapet szkolnej stołówki oraz na warsztaty kulinarne.
Lunchboxy marki Tefal.

MIEJSCE II
Wycieczka do restauracji dla całej klasy od Restaurant Week.
Sprzęt kulinarny do prowadzenia warsztatów kulinarnych marki Tefal (blender kielichowy, blender ręczny, chopery ręczne, zestawy małych deseczek).

MIEJSCE III
Sprzęt kulinarny do prowadzenia warsztatów kulinarnych marki Tefal (blender kielichowy, zestawy małych deseczek.

Zgłoście pracę  na www poprzez formularz konkursowy i walczcie o super nagrody!

Start 01 października 2017 do 27 kwietnia 2018

Głosowanie na zgłoszone prace konkursowe – 07 – 30 maja 2018.

Ogłoszenie wyników konkursu 6 czerwca 2018 r. o godzinie 15:00.

Regulamin konkursu [pobierz]