Drodzy Rodzice!

Cieszymy się, że jesteście z nami w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”. Nie od dziś wiadomo, że żywienie w okresie dzieciństwa w dużym stopniu wpływa również na stan zdrowia w dorosłym życiu. Jeżeli chcecie Państwo, aby wasze dziecko prawidłowo się rozwijało i cieszyło dobrym zdrowiem do późnej starości, powinniśmy nie tylko zadbać o jakość jego diety w okresie rozwoju, ale także zaszczepić w nim dobre nawyki na całe życie. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten program, aby pomóc szkołom w tym trudnym i ważnym zadaniu, przy Państwa kluczowym udziale.  

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w programie i wspierania dzieci w realizacji zadań, wspólnego gotowania oraz dzielenia się z nami nowymi doświadczeniami kulinarnymi Waszej rodziny. Gotujcie wspólnie i róbcie zdjęcia! Te najciekawsze będziemy publikować na naszej stronie. A może macie smaczny przepis na zdrowe, niedzielne śniadanie lub ciasto z owoców sezonowych? Czekamy! Piszcie na program@szkolanawidelcu.pl

Zapraszamy także do oglądania naszych filmików edukacyjnych w domu z dziećmi. Z pewnością będą one stanowiły wspaniałą inspirację do wspólnego gotowania w domu.

Aby obejrzeć filmiki kliknij