Prace konkursowe

Dziękujemy wszystkim szkołom za wielkie zaangażowanie w IV edycję programu  w roku szkolnym 2020/2021. Program na ten moment został zawieszony.

ZOBACZ WYNIKI KONKURSU

Znajdź zgłoszenie

Szkoła Podstawowa im. gen. J. Bema w Starym Mieście, Stare Miasto

Liczba głosów: 100 (praca zakwalifikowała się do drugiego etapu)

O tym, że należy jeść warzywa i owoce wiemy już chyba wszyscy. Ale czy wiemy dlaczego? Bo są zdrowe? - nam to nie wystarcza... Kiedy w styczniu dowiedzieliśmy się o programie "Dobrze jemy..." postanowiliśmy całą klasą przyjrzeć się temu tematowi i bardziej szczegółowo poznać tajemniczą moc warzyw i owoców. "Skutkiem ubocznym" naszego eksperymentu była moc zabawy, uśmiechu i radości. Zaczynaliśmy wspólnie, w klasie. Późnej musieliśmy przenieść naszą pracę (jak większość świata) do home office- przy okazji angażując w zabawę całe nasze rodziny. Efekt całego działania możecie obejrzeć na załączonym filmie. Pozdrawiamy owocowo! Miłego oglądania! Nie zapomnijcie na seans zabrać marchewki do chrupania!

By zagłosować podaj adres E-mail, a następnie potwierdź linkiem z otrzymanej wiadomości