Z wielką radością pragniemy podziękować za tak wielki odzew na konkurs dotyczący lekcji pt.”Tłuszcze w diecie”.

Zrobiliście nam ogromną niespodziankę tak licznie realizując tę lekcję w całej Polsce.

Wybór był szalenie trudny. Wszystkie prace konkursowe zasługują na nagrodę! Jednak ponieważ musieliśmy podjąć decyzję, po burzliwych, trwających cały weekend naradach jury nagrody powędrują do:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego z Łodzi- klasa 2b

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie

Czekamy na zdjęcia z kolejnych warsztatów kulinarnych w tych szkołach, na których zobaczymy Was w fartuchach z logiem programu!

Wszystkim koordynatorom programu, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pracę z uczniami!

I przypominamy, już w najbliższy czwartek ogłosimy zasady tegorocznego konkursu głównego, więc kolejne nagrody czekają!

Pamiętajcie, że podczas wybierania laureata każdej edycji programu bierzemy pod uwagę waszą śródroczną aktywność, więc wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie dotyczącym tłuszczy zwiększyli swoją szansę na nagrody w konkursie głównym!