Witamy w programie „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”

Serdecznie witamy Państwa w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”. W ramach programu „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu” wszystkie placówki, które się zgłosiły otrzymują bezpłatne materiały edukacyjne w postaci:

• scenariuszy zajęć,
  • płyt DVD,
  • plakatów edukacyjnych i konkursowych
  • ulotek dla dzieci i dla rodziców.

Wierzymy, że otrzymane materiały zostaną przez Państwa dobrze wykorzystane i będą inspiracją do prowadzenia zajęć lekcyjnych. Zachęcamy do korzystania także z materiałów dodatkowych, dostępnych na stronie internetowej programu.

1 października startuje Konkurs. Warto już dziś uwzględnić go w harmonogramie zajęć i dobrze się przygotować. Czekają super nagrody!.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także infolinię czynną od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 do 17:00. Nasi konsultacji odpowiedzą na wszelkie pytania zawsze służą pomocą.

Cieszymy się, ze jesteście Państwo z nami w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”.