Wszystkie szkoły realizujące zajęcia przy wykorzystaniu naszych materiałów zapraszamy do oznaczania swoich szkół na „Mapie Dobrych Działań Szkół”. Mamy nadzieje, że podzielicie się Państwo z nami zdjęciami szkolnych ogródków, zielników lub relacją z zajęć Programu dobrze jemy ze Szkołą na Widelcu.

Wszystkiego na temat działania, logowania i dodawania zdjęć do „Mapy Dobrych Działań Szkół” dowiecie się Państwo z poniższego pliku [pobierz]

Program jest długofalowy i mamy nadzieję, że z biegiem lat i kolejnych edycji uda nam się zapełnić całą Polskę ‘talerzykami i dobrymi praktykami’ z obszaru edukacji kulinarnej.

Każdy nauczyciel/koordynator szkolny zamieszczający zdjęcia lub filmy na stronie programu oświadcza, że jest w posiadaniu zgód osób/lub opiekunów (w przypadku dzieci) na udostępnienie ich wizerunku. Otrzymane przez Organizatora materiały mogą być wykorzystane w celu promocji programu.